T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BAYINDIR - Ulfet Onart Anadolu Lisesi

Ulfet Onart Anadolu Lisesi

Telefon
0 232 581 30 72
Belgegeçer
0 232 581 74 57
WEB
http://ulfetonart.meb.k12.tr
Adres
Bayındır/İZMİR
Vizyon
Okulumuzu, ezbercilikten uzak, araştırma ve uygulamaya dönük bilimsel çalışmalar yapılan, öğrencilerimizin akademik başarılarını arttıran eğitim yuvası haline getirmek.
Misyon
Atatürk İlke ve İnkılâpları doğrultusunda evrensel, ulusal ve bilimsel yöntemleri kullanarak, ülkemizin ihtiyaç duyduğu, sorumluluk sahibi, üretken, çalışkan ve demokratik bireyleer yetiştirmek.
Başarılar
Öğretmen :28
Rehber Öğretmen :0
Öğrenci :424
Derslik :21
Müzik Sınıfı :1
Resim Sınıfı :1
BT Sınıfı :1
Misafirhane :0
Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :2
Hazırlık Sınıfı :0
Konferans Salonu :1
Atölye-İşlik :0
Spor Salonu :0
Öğretim Şekli :Tek Oturum
Yemekhane :0
Kantin :1
Revir:0
Bahçe :1
Saatler
Giriş: 08:35 | Çıkış: 15:45 | Öğle Arası: 12:35 - 13:25 | Kurs & Egzersiz: Hafta içi - 15:55 - 17:10 Cumartesi: 08:35 - 14:50
Isınma
Kalorifer
Bağlantı
Fatih Projesi Fiber İnternet
Yabancı Dil
İngilizce, Almanca
Lojman
0 -
Ulaşım
Okulumuza Torbalı´dan ESHOT 727 numaralı hat ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca Basmane - Torbalı - Tire - Ödemiş bölgesel treni ile ulaşım mümkündür. Demiryolu ulaşımı hakkında ayrıntılı bilgi için ==> https://ebilet.tcdd.gov.tr/view/eybis/tnmGenel/bolgeselSeferler.jsf?menuId=https://ebilet.tcdd.gov.tr/view/eybis/tnmGenel/bolgeselSeferler.jsf
Servis Bilgisi
Bayındır´ın ulaşım olanakları kısıtlı olan köylerinden gelen öğrencilerimiz için taşımalı sistem uygulanmakla birlikte; Torbalı ve Tire güzergahlarındaki öğrencilerimiz için özel servis imkanları mevcuttur.
Yerleşim Yeri
Bayındır; 40 bin nüfuslu, başlıca geçim kaynakları, tarım, hayvancılık, fide ve çiçek yetiştiriciliği olan, Bozdağlar´ın uç noktasındaki Çatma Dağı eteğine kurulmuş, İzmir İl Merkezinin güneydoğusunda bulunan ilçemizdir. Okulumuz, Bayındır´ın İzmir yönünden şehre giriş yolu üzerinde, Menderes Bulvarında yer almaktadır.
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
Okulumuz İl Merkezine 70Km. uzaklıkta, Bayındır İlçe Merkezinde yer almaktadır.
Kontenjan Bilgileri
Sportif Etkinlikler
Bilimsel Etkinlikler
Proje Çalışmaları
Yazdır